درباره ما

آکادمی زبان دار

رو کمک ما حساب کنید

درباره ما

تاریخچه آکادمی زبان دار

امروزه پیداکردن یک آموزشگاه معتبر که پتانسیل های آموزشی وسیعی از علاقه مندان زبان انگلیسی را پوشش دهد کمی دشوار است. دلیل آن نداشتن معیار مشخصی از زبان انگلیسی است با این وجود وبسایت آکادمی زبان دار با بهره گیری از تجربه ۱۵ ساله و متدهای آموزشی منطبق با استانداردهای جهانی تاسیس و فعالیت خود را به عنوان یک مرجع آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد شروع کرده است.

زمانی که ما از یک دپارتمان تخصصی در حوزه زبان آموزی صحبت می کنیم بدون شک اعتبار و رتبه علمی یک موسسه و تنها وب سایت آموزشی از جمله فاکتورهای ارزیابی آن به شمار می رود.

خوشبختانه آکادمی زبان دار نه تنها یک سایت آموزشی منحصر است بلکه از ابعاد دیگری با سایر مرجع های آموزش زبان متفاوت می باشد که بخشی از این تفاوت ها به نوع ارائه آموزشی مربوط می شود. در واقع آکادمی زبان دار سعی کرده است تا همواره در ارائه و انتشار جدید ترین متدهای آموزشی و مقالات مربوطه پیشتاز باشد و از این رو مجموعه ای از بهترین ویدیوهای کوتاه آموزشی و چند دقیقه ای تولید و در پیج اینستاگرام و کانال یوتیوب زبان دار منتشر میشود.

آکادمی زبان دار نه تنها از طریق دوره های مختلفی بلکه با برگزاری وبینارهای تخصصی در جهت پرورش مدرسین زبان انگلیسی شروع به فعالیت کرده است.

0

سال تجربه
آموزش زبان

0

دانشجوی ثبت نامی
در آکادمی زبان دار

0

معلم واجد شرایط و
کارشناسان زبان

0 +

نوآور خارجی در
دوره های زبان